Tags: Gdzie, szkolenia,
Gdzie szkolenia?
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
handlowiec
Użytkownik
Użytkownik

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Post: #1

Chciałbym zorganizować kilku dniowe Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych.
. Nie wiem jednak jakiej firmie zaufać- firm szkoleniowych jest na rynku bardzo wiele i ciężko cokolwiek wybrać. Byłbym zatem bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju opinie, dzięki którym łatwiej mi będzie podjąć jakąkolwiek decyzję. Firma szkoleniowa powinna mieć swoje biuro w Warszawie– niestety nie jestem w stanie teraz wyjeżdżać gdzieś dalej w celu zorganizowania szkolenia. Chciałbym aby wszystkie szczegóły szkolenia zostały mi przedstawione przed samym wyjazdem. Szkolenie ma być zorganizowane od początku do końca. Jeśli macie do polecenia jakąkolwiek firmę, będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje. Poszukuję wiarygodnych firm, które są już sprawdzone. Chodzi mi tylko o szkolenia w zakresie handlu- wykłady, prezentacje, rozmowy indywidualne. Firmy szkoleniowe oferują nam bardzo wiele, ale szukam tych najlepszych.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2012 17:18 przez Asteya..)
Cytuj
albinos
Użytkownik
Użytkownik

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
Post: #2

Warto ogólnie chodzić na szkolenia, organizowane przez szkoły wyższe. Bardzo często kursy prowadzone są przez wykładowców akademickich i takie szkolenie ma wysoką wartość. Ja byłem dwa razy na Wyższej Szkole Bankowej - Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych.
, które dotyczyły m.in. EBC*L - wiedzy z zakresu ekonomii i finansów.
Cytuj
Wojtek20
Użytkownik
Użytkownik

Liczba postów: 280
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #3

Osobiście kończę szkolenie dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Dokładniej chodzi o programowanie bezpiecznych stron www.
Cytuj
MatiH
Użytkownik
Użytkownik

Liczba postów: 20
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #4

Ciężko jest jakoś polecić konkretne miejsce na szkolenie, bo przecież tyle ich jest na rynku i większość z nich ma przyzwoity poziom. Byłem już na wielu Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych.
i jakoś nigdy nie było problemu z jakością takiego miejsca. To nie lata 90-te, gdy możne było trafić do jakiegoś ośrodka pamiętającego czasy komuny. Teraz rynek wymiótł takie podmioty z gry o klienta. Na szczęście!
Cytuj
krowiarka
Użytkownik
Użytkownik

Liczba postów: 122
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
Post: #5

Może w Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych.
? Organizują szkolenia zamknięte "na życzenie" zarówno dla prywatnych ludzi jak i dla firm.
Cytuj
pelikan
Użytkownik
Użytkownik

Liczba postów: 233
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #6

W kwestii kredytów, możecie zajrzeć na Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych.
. Moim zdaniem naprawdę ciekawy portal o tematyce kredytowej. Można tutaj znaleźć naprawdę sporo przydatnych informacji oraz opinii użytkowników o pożyczkach.
Cytuj
mar-marek
Użytkownik
Użytkownik

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Post: #7

Najlepiej w miejscu sprawdzonym i polecanym przez innych. Profesjonalna sala konferencyjna w Warszawie to gwarancja udanego szkolenia. W mojej firmie od wielu lat odbywają się warsztaty i spotkania biznesowe i za każdym razem dyrekcja decyduje się na wynajęcie sali. W biurze nie mamy odpowiednich warunków do takich zadań. Od pewnego czasu regularnie korzystamy z usług Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych.
, bo jeszcze nigdy nas nie zawiedli i doskonale spełniają nasze oczekiwania. Posiadają nowoczesny sprzęt, który sprawdza się w każdej sytuacji. Sale dostosowane są nawet do kilkuosobowych grup, co wcale tak często się nie zdarza. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się podczas działowych warsztatów, które są coraz bardziej popularne w wielu rozwijających się firmach.
Cytuj
pelikan
Użytkownik
Użytkownik

Liczba postów: 233
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #8

Jeśli ktoś poszukuje szkoleń przeciwpożarowych, to w mojej firmię takie się odbyły ze względu na substancje łatwopalne, które posiadamy. Polecam współpracę z tą firmą Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych.
Cytuj
kalaw
Użytkownik
Użytkownik

Liczba postów: 68
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Post: #9

Ja polecam przejrzeć ofertę szkoły Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych.
. Posiadają bogatą ofertę różnych szkoleń oraz kursów. Moja znajoma ukończyła jeden z nich i jest zadowolona. Ja ogólnie jestem zwolenniczką rozwoju osobistego dlatego sam niedługo mam zamiar skorzystać z ich oferty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-17-2017 17:00 przez kalaw.)
Cytuj
Janinka
Użytkownik
Użytkownik

Liczba postów: 38
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Post: #10

Jak ktoś z Was szuka szkoleń z zakresu pedagogiki/fizjoterapii, szkoleń dla nauczycieli to polecam Wam Centrum Szkoleń Soyer. Byłam u nich już na kilku szkoleniach, ostatnio na szkoleniu z SI i bardzo sobie chwalę to centrum, każde szkolenie jest super przygotowane, duzo praktyki, materiałów. Ja z każdego wychodzą z "pełną" głową Wink
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości